ВИКОРИСТАННЯ "СИГНАЛІВ" З РИНКУ КАПІТАЛІВ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ ПІДПРИЄМСТВ
Анотація
Стецько В. М. Використання “сигналів” з ринку капіталів для прийняття фінансових рішень підприємств.
Розкрито роль фондового ринку у раціональному залученні підприємствами капіталу; обґрунтовано значення його показників як інструменту оцінки вартості компанії, а отже і ефективності її фінансово-господарської діяльності. Доведено, що інформація, яка поступає з фондових ринків є своєрідним орієнтиром для менеджменту компаній, що дозволяє оптимізувати фінансові рішення.
Stetsko M. Use of “signals” from the capital market for financial decision-making by enterprise management.
The stock market as a place of rational capital mobilising by enterprises, its indices as instruments of company cost estimation, and, consequently, its financial-economic activity efficiency are considered in the article. Information from stock markets is a reference point of companies’ management that allows to optimize financial decisions.
Посилання
Звіт Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2005 р. – http://www.ssmsc.gov.ua/4/2005/part2.pdf.
Ринок капіталу в Україні : Рекомендації для збільшення пропозиції та попиту. Інститут Економічних Досліджень та Політичних Консультацій в Україні, німецька консультативна група при Уряді України, 02. 2006. – http://www.ier.kiev.ua.
ДКЦПФР обмежить обіг українських акцій за кордоном. – http://www.dtkt. com.ua/show/0sid018.html?art=3308.
Терещенко О. О. Фінансова діяльність суб’єктів господарювання. – К. : КНЕУ, 2003.
Rappaport Alfred. Shareholder Value. – Stuttgart : Schaefer-Poeschel Verlag, 1999.
Perridon L. Steiner M. Finanzwirtschaft der Unternehmen. – München : Vahlen, 2002.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).