СТРАТЕГІЧНІ АЛЬЯНСИ ЯК ПРОЯВ ІНТЕГРАЦІЇ СТРАХОВОЇ ТА БАНКІВСЬКОЇ СФЕРИ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФОРМУВАННЯ В УКРАЇНІ
Анотація
Клапків М. Ю. Стратегічні альянси як прояв інтеграції страхової та банківської сфери: зарубіжний досвід та перспективи формування в Україні.
Висвітлено актуальні питання розвитку інтеграційних процесів у банківській та страховій сферах. Розкрито сутність та причини виникнення стратегічних альянсів цих фінансових інституцій. На основі зарубіжного та вітчизняного досвіду доведено доцільність створення стратегічних альянсів банківськими та страховими інституціями.
Klapkiv Yu. Strategic alliances as an integration of insurance and bank sphere:
foreign experience and forming prospects in Ukraine.
In the article the actual questions of development of integration processes in bank and insurance spheres are considered. The essence and reasons of strategic alliances origin of these financial institutions are studied. Based on the foreign and domestic experience the necessity of strategic alliances creation by bank and insurance institutions is proved.
Посилання
L’assurance francaise. Rapport annuel // www. ffsa.fr.
Лич В. М. Сучасні тенденції розвитку страхових послу // Формування ринкових відносин в Україні. − № 9 (28). − 2003. − С. 79–82.
Лилик О. Bancassurance та перспективи його розвитку в Україні // Вісник Національного банку України. – 2007. – № 1. – С. 32–37.
Хованов А. Продажа страховой услуги // Страховое ревю № 7, 2000. – С. 24–26.
Качанова А., Дадьков В. Применение банковского канала распространения страховых продуктов //Страховоє Ревю. – 2004. – апрель. – С. 12–17.
P.J. Szczepankowski, Fuzje i przejęcia. PWN. – Warszawa. – 2000. – s. 368.
Blanc G., Dussague, Garrette B., Comprande les strategies d’alliance, „Fusions et Aquisitions”, Juin 1991 за : Romanowska M., Alianse strategiczne przedsiębiorstw, PWE, Warszawa 1997, s. 14.
Ткаченко Н. В. Об’єднання банків і страхових компаній // Актуальні проблеми економіки. – 2004. – № 2 (32). – С. 105–111.
Клапків М. С. Розвиток співробітництва між банківським та страховим секторами на фінансовому ринку / Вісник Тернопільської академії народного господарства. – Тернопіль. – 2001 – № 15. – С. 48–50.
Scott DeCarlo The World’s Biggest Public Companies / Forbes Global – 04/17/2006 – Number 06.
Залєтов О. М. Убезпечення життя : Монографія. – К. : Міжнародна агенція „БІЗОН”. – 2006. – 688 с.
Цена вхождения на банковскую территорию // Банковское обозрение. – 2005. – № 12. – С. 34–35.
Банковское обозрение Банковского страхования // Банковское обозрение. – 2005. – № 12. – С. 28–31.
Мартынова Т. Финансовый консультант под вывеской страховщика // Банковское обозрение. – 2006. – № 6.
Савчук Р. Контекстный аналитический обзор : финансово-банковская конкурентная среда // http://forinsurer.com/public/06/11/10/Контекстный аналитический обзор финансовобанковская конкурентная среда. html .
Харченко Н. Правильне додавання // Український дiловий тижневик «Контракти». – 2006. – № 48. – С. 68.
www.dfp.gov.ua.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).