МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОЗВ'ЯЗКУ ДЕФІЦИТУ БЮДЖЕТУ ТА ПОКАЗНИКІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДИНАМІКИ
Анотація
Іващук О. Т., Машко А. І. Моделювання взаємозв’язку дефіциту бюджету та показників економічної динаміки.
Розкрито взаємозв’язок дефіциту бюджету, державного боргу та ВВП. На основі економіко-математичного моделювання та значного статистичного матеріалу визначено регресійні залежності між макроекономічними параметрами. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення політики дефіцитного фінансування державних потреб.
Ivashchuk O., Mashko A. Design of intercommunication of budget deficit and indexes of economic dynamics.
Intercommunication of budget deficit of national debt and GDP is exposed. On the basis of economicomathematical design and considerable statistical material regressive dependences are certain between macroeconomic parameters. Suggestions in relation to perfection of financing deficit of state necessities policy are worked out.
Посилання
Замков О. Бюджетный дефицит, государственный долг и экономический рост // Вестник МГУ. – Сер. : Экономика, 1997. – № 2.
Іващук О. Т. Кількісні методи фінансового прогнозування : текст лекцій. – Тернопіль : Економічна думка, 2005. – 181 с.
Нацбанк продовжує писати історію падіння гривні // http://www.epravda.com.ua/ news/492c449c80607/.
http://ua.korrespondent.net/business/618266.
http://fisco-inform.com.ua/?module=news&act ion=view&id=1366.
Базилевич К. Моделювання взаємозв’язків дефіциту державного бюджету України з показниками макроекономічної динаміки //Банківська справа. – 2002. – № 3. – C. 24–29.
Редіна Н. Дефіцит бюджету й основні шляхи його подолання в Україні //Фінанси України. – 2000. – № 5. – C. 93–97.
Ковалишин Е., Поманский А. Влияние неопределенности на структуру государственного долга // Экономика и математические методы. – 2002. – Т. 38, № 4.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).