СТАНОВЛЕННЯ МОРСЬКОЇ МИТНОЇ ВАРТИ В РОСІЙСЬКІЙ ІМПЕРІЇ (ХVIII–ХХ СТ.)
Анотація
Фрадинський О. А., Машко А. І. Становлення морської митної варти в Російській імперії (ХVIII-XX століття).
Дослідижено історичні аспекти зародження та становлення підрозділів морської митної варти як ефективного інструменту боротьби з контрабандою на морі.
Посилання
На защите экономических интересов России на море (1801–1893 гг.) / В. Боярский, Г. Карпов, А. Плеханов // Ветеран границы. – 1996. – № 3. – С. 34–40.
Из истории морской пограничной стражи в России / С. С. Жамкочьян, А. Ю. Пиджаков, Б. А. Смыслов, А. В. Татаренко // Ученые записки Санкт-Петербургского филиала Российской таможенной академии. – 2008. – № 3. – С. 6–16.
Зайцева Л. П. Знамена и флаги Отдельного корпуса пограничной стражи (ОКПС) Российской империи (1893–1917 гг). // Гербовед. – 2005. – № 83. – С. 128–141.
Історія митної справи в Україні : Монографія / К. М. Колесников, О. М. Мороз, Г. М. Виноградов та ін. ; За ред. П. В. Пашка, В. В. Ченців. – К. : Знання, 2006. – 606 с.
Куликов В. Форма одежды моряков флотилии отдельного корпуса пограничной стражи 1897–1917 гг. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www. pvrf.su/forma/ mor/1897-1917 html.
Морские пограничники России [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://vmf-dmb. clan.su/forum/33-49-1.
Пограничная стража. Энциклопедический словарь Брокгауза и Ефрона [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://dic.academic.ru/dic.nsf/brokgauz_efron/80841/%D0%9F%D0%BE %D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8% D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%8F.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).