СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ
Анотація
Фрадинський О. А. Соціально-економічні аспекти корупції в Україні.
Висвітлено проблеми розвитку корупційних відносин вУкраїні. Досліджено питання передумов виникнення корупції та основних форм її прояву.
Fradynskij O. Social and economic aspects of corruption in Ukraine.
This article is devoted to questions of development of corruptions relations of Ukraine. Principal causes of its occurrence and the form of display are characterized.
Посилання
Виступ Президента України Леоніда Кучми на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з організованою злочинністю і корупцією та захисту прав людини // Подільські вісті. – 2004. – № 16. – С. 1–3.
Гребенчук Ю. Вільна економіка – кращий засіб від убогості та корупції // Українаі світ сьогодні. –2001. –№7. –С. 7.
Камлик М., Невмержицький Є. Корупція в Україні. – К.: Знання. – 1998. – 185 с.
Керея І. Корупція як основна причина економічної кризи // Економіка, фінанси, право. – 2000. – №3. – С. 26–28.
Клепачевський Д. Хто на світі найдорожчий // Галицькі контракти. – 2004. – № 18. – С. 56–57.
Лічман П. Проти корупції усією громадою // Подільські вісті. – 2003. – № 95. – С. 3.
Мандибура В. О. Тіньова економіка України та напрямки законодавчої стратегії її обмеження. – К.: Парламентське видавництво, 1998. – 135 с.
Нікітченко С. М. Корупції через край. А де ж корупціонери? // Фінансовий контроль. – 2002. – № 2. – С. 23–25.
Социально-экономические аспекты коррупции / В. Былов, И. Жилина, В. Шабаева и др. – М. : ИНИОН РАН, 1998. – 159 с.
Суторміна В. М., Федосов В. М., Андрущенко В. Л. Держава – податки – бізнес (Зі світового досвіду фіскального регулювання ринкової економіки). – К.: Либідь, 1992. – 328 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).