ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ: ТЕОРІЯ, ВІТЧИЗНЯНІ РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
Анотація
Шаварина М. П., Шаманська Н. В. Пенсійне страхування: теорія, вітчизняні реалії та перспективи.
Висвітлено теоретичні аспекти пенсійного страхування в Україні. Проведено комплексне дослідження вітчизняної прагматики та проблематики пенсійного страхування в контексті його реформування. Розглянуто основні фактори впливу на функціонування пенсійної системи та запропоновано підходи до її реформування в Україні.
Shavaryna M., Shamanska N. Pension insurance: theory, native reality and prospects.
The theoretical aspects of pension insurance in Ukraine are reflected. The native pragmatism and problems of pension insurance were investigated in the context of its reforming. The major factors of influence for the functioning of pension system are studied and methods to its reform are offered.
Посилання
Болотіна Н. Б. Право соціального захисту України : Навчальний посібник. – К. : Знання, 2005. – 615 с.
Мних М. В., Мних Н. М. Визначення ризиків та їх страхування // Економіка. Фінанси. Право. – 2003. – № 10. – С. 37–39.
Роик В. Социальное страхование : теоретические и методологические основы // Человек и труд. – 2005. – № 2. – С. 23–30.
Шевчук П. І. Соціальна політика. – Львів : Світ, 2003. – 400 с.
Цигилик І. І., Скиба Т. М. Проблеми розвитку пенсійної системи України // Економіка. Фінанси. Право. – 2010. – № 2. – С. 8–13.
Шишкин С. В. Экономика социальной сферы: Учеб. пособие. – М. a: ГУ ВШЭ, 2003. – 367 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).