ДІЯЛЬНІСТЬ ВІТЧИЗНЯНИХ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ
Анотація
Довгань Ж. М. Діяльність вітчизняних банківських установ в умовах економічної кризи.
Розглянуто основні причини кризових явищ у банківській системі України, проаналізовано наслідки впливу банківської кризи на діяльність вітчизняних банків та запропоновано заходи щодо стабілізації фінансового стану банківських установ.
Dovgan Zh. Activities of domestic banks during the economic crisis.
The main causes of the crisis in the banking system of Ukraine are considered, the consequences of the impact of financial crisis on the activities of domestic banks are analysed and developed recommendations on ways to address the banking crisis in Ukraine.
Посилання
Дзюблюк О. Грошово-кредитна політика в період кризових явищ на світових фінансових ринках // Вісник НБУ. – 2009. – № 5. – С. 20–30.
Карчева Г. Особливості функціонування банківської системи України в умовах фінансово-економічної кризи // Вісник НБУ. – 2009. – № 11. – С. 10–17.
Офіційний сайт Національного банкуУкраїни // www.bank.gov.ua.
Сайт Асоціації українських банків // http://www.aub.com.ua.
Полозенко Д. Про основні чинники подолання фінансово-кредитної кризи в Україні // Вісник НБУ. – 2009. – № 4. – С. 28–31.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).