МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ ФІНАНСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Анотація
Дем'янишин В. Г. Минуле і сучасне фінансового господарства України.
Відновлення незалежності Української держави супроводжувалося розбудовою її фінансового господарства на фундаменті багатовікових надбань нашого народу. Цим проблемам присвячена фундаментальна наукова праця С. М. Голубки “Інституціалізація фінансового господарства України (історична ретроспектива)”, у якій розкрито глибинні витоки фінансового господарства України, генетичну природу його розвитку та синергетичність організації в умовах ринкових трансформацій.
Demjanyshyn V. The past and the present of financial economy in Ukraine.
Reconstruction of independence in Ukraine was accompanied by development of it’s financial economy based on our nation several centuries improvements. The fundamental scientific work “Financial Economy Institutionalization of Ukraine (retrospective review)” by S. Golubka is dedicated to this problem. The origins of the financial economy in Ukraine, the nature of it’s development and organization at the conditions of market transformation are determined.
Посилання
Голубка С. М. Інституціалізація фінансового господарства України (історична ретроспектива). – К. : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2013. – 453 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).