КРЕДИТНО-ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ БАНКІВ УКРАЇНИ
Анотація
Луців Б. Л. Кредитно-інвестиційна діяльність банків України.
Розглянутометодологічні засади формування кредитної політики банку. Вказано на специфіку проблем банківського інвестиційного кредитування. Основну увагу зосереджено на аналізі поточного стану підприємства-позичальника.
Lutdiv B. Credit and Investment Activity of the Ukrainian Banks.
In the article the methodological backgrounds of the forming of bank’s credit policy are considered. The specific of problems of banking investing credit process are described. The main attention concentrated on analyze of modern positions of enterprises debtor.
Посилання
Антонов Н. Г., Пессель М. А. Денежное обращение, кредит и банки : Учебник. – М. : Финстатинформ, 1995. – 272 с.
Ачкасов А. И. Активные операции коммерческих банков. – М. : АО “Консалтбанкир”, 1994. – 78 с.
Банківська енциклопедія / За ред. д-ра екон. наук, проф. А. М. Мороза – К. : Либідь, 1998. – 345 с.
Деньги, кредит, банки: Учебник / Под ред. О. И. Лаврушина. – М. : Финансы и статистика, 1998. – 448 с.
Луців Б. Л. Кредитування інвестиційних проектів // Вісник ТАНГ. – 2001. – № 14. – С. 114–118.
Москвин В. А. Кредитование инвестиционных проектов: Рекомендации для предприятий и коммерческих банков. –М. : Финансы и статистика, 2001. – 240 с.
Пересада А. А., Майорова Т. В. Інвестиційне кредитування : Навч. посібник. – К. : КНЕУ, 2002. – 271 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).