BANCASSURANCE - ЯК ФОРМА ЕФЕКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ БАНКІВ І СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ
Анотація
Луців Б. Л. Вancassurance – як форма ефективної співпраці банків і страхових компаній.
Обґрунтовано необхідність впровадження bancassurance на українському ринку фінансових послуг. Розкрито особливості інтеграції банків і страхових компаній з метою отримання прибутку. Проаналізовано зарубіжний досвід, висвітлено ключові аспекти і перспективи розвитку bancassurance в Україні.
Lutsiv B., Prytula O. Bancassurance as the Possibility of Effective Collaboration between Banks and Insurance Companies.
The necessity of bancassurence introduction into the Ukrainian financial services market is proved. The integration of banks and insurance companies with the aim of receiving profits is depicted. Foreign experience is analyzed, the key aspects and perspectives of bancassurence development in Ukraine are described.
Посилання
Альошина Л., Петик Л. Активізація інтеграційних процесів у взаємовідносинах банків і страхових організацій // Фінанси України. – 2006. – № 6. – С. 107–113.
Габидулин И., Лушниченко В. Bancassurance по-эсэнгевски // http.www.dedal.ua/dbn.php/publications/ oldpubs/17603?print.
Григорьева И. Смесь кредита с полисом. Август 2007 // http.www.pk.kiev.ua/.
Зайцев О. Банки и страховой бизнес : необходимость согласования // Банковская практика за рубежом. – 2006. – № 9. – С. 53–61.
Зубарєв В. Банк і страхування: за і проти// Вісник НБУ. – 2004. – № 11. – С. 32–38.
Закон України «Про банки і банківську діяльність» від 7 грудня 2000 року зі змінами і доповненнями.
Закон України «Про страхування» від 7 березня 1996 року зі змінами і доповненнями.
Клапків М.С. Страхування фінансових ризиків : Монографія. – Тернопіль : Економічна думка, 2002. – С. 570.
Лилик О. Bancassurance та перспективи його розвитку в Україні // Вісник НБУ. – 2007. – № 2. – С. 32–37.
Фурман В. Формування ефективної стратегії взаємодії страхових компаній та банків // Фінанси України. – 2003. – № 1. – С. 137–142.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).