БАНКІВСЬКА СИСТЕМА УКРАЇНИ: ВІД ЗАРОДЖЕННЯ СВІТОВОЇ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ ДО ПОСТКРИЗОВИХ ОЧІКУВАНЬ
Анотація
Луців Б. Л. Банківська система України: від зародження світової фінансової кризи до посткризових очікувань.
Досліджено теоретичні аспекти виникнення фінансової кризи у глобальному середовищі. Розглянуто передумови виникнення, механізми розгортання та поширення світової фінансової кризи. Проаналізовано дії банків України в умовах кризи та в період посткризових очікувань.
Lutsiv B. Banking system of Ukraine: from the origin of world financial crisis to aftercrisis expectations.
Theoretical aspects of origion of financial crisis in a global environment are investigated. Pre-condition of origin, mechanisms of development and distribution of world financial risis are considered. The actions of banks of Ukraine in the conditions of crisis and in the period of aftercrisis expectations are analysed.
Посилання
Алексєєв А. Як не спалювати гроші, а змусити їх працювати на економіку? // Дзеркало тижня. – 2010. – № 6–7. – С. 9.
Вплив світової кризи ліквідності на Україну та шлях до економічного відновлення [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://hvylya.org/intex. php.
Дії банків в умовах кризи : крайня необхідність чи самоправство? [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://4 stiny.com.ua / review.
Дорошенко І. В. Глобальна світова фінансова криза та її вплив на розвиток економіки України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.nbuv.gov.ua.
Дубинський О., Сколотяний Ю. Проблема у квадраті або як бути із проблемними активами банків? // Дзеркало тижня. – 2009. – № 50.
Згуровський О. Війни глобалізації // Дзеркало тижня. – 2006. – № 37. – С. 6.
Малик Р. Кредитна альтернатива//Урядовий кур’єр. – 2009. – 17 листопада (№ 213). – С. 7.
Світова криза : Україна на хвилі чи під хвилею? [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://viktorvirniy.from.ua.com.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).